Álláshirdetés - tógazdasági telepvezető

2020. December 21. 20:04:27
A Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt munkatársat keres!

Pozíció megnevezése: tógazdasági telepvezető

Munkavégzés helye: Mórichelyi halastavak (Nagykanizsa)

Főbb feladatok, munkák:

·         Haltermelési feladatok koordinálása

·         Napi munkák kiosztása és ellenőrzése

·         Munkaerő beosztás, munkaidő nyilvántartás

·         Beruházások, beszerzések irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Önálló munkavégzés

·         Felsőfokú agrárvégzettség

·         Mobilitás és terhelhetőség

·         Számítógép felhasználói szintű ismerete

·         B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         Halászati szakmérnök végzettség

·         Haltermelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Szakmai kihívás

·         Versenyképes fizetés

·         Céges autó, mobiltelefon, számítógép használat

·         Stabilitás, tervezhetőség, támogató szakmai háttér

Jelentkezés módja: A fényképes szakmai önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a titkarsag@balatonihal.hu címre várjuk.

További információ: Fodor Ferenc (30/4248371)